#002 Playlist // březen - květen

19. ledna 2014 v 11:00 | Ela Vampire :-)
01. OF MICE & MEN - Another You
Tahle písnička je taková moje srdcovka s posledního alba Restoring Force. Takovej slaďáček s troškou screama. Celkově je to prostě něco nádhernýho, proto Another You. ♥ ♥ ♥

02. KUZA - Bound By Oath
Pokud ani trošku neholdujete tvrdší hudbě, screamu nebo pokud nemáte rádi klipy, kde stříká falešná krev... tak si tuhle písničku ani nepouštějte. Nepochopili byste to. =D Každopádně tato písnička je boží, naprosto se mi líbí ta melodie. :-)

03. WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER - Das Uhrwerk
Jedna z nejtěžších věcí na zazpívání a jedna z nejtvrdších skladeb z alba Goldkinder. Naprosto zbožňuju Paulovi vysoký vokály, nechápu jak to ten týpek dělá. =D Jinak ani nevím z jakýho důvodu se mi ta písnička líbí, ale každopádně ji momentálně poslouchám často

04. THE AGONIST - Panophobia
The Agonist ještě s Alissou. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale bez n íAgonist nejsou Agonist. Prostě takhle zazpívat písničku dokáže jen ona. Prostě Panophobia nevím, co k tomu dodat. :-)

05. EISBLUME - So Weit War Ich Noch Nie
U mě celkem nezvyk, ale jo. Písnička je pomalá a občas si Eisblume poslechnu. U týhle písničky preferuju především text, ale celkově je moc hezká. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.