#001 Playlist // únor - březen

1. února 2014 v 13:34 | Ela Vampire :-)
Možná si někteří z vás už všimli, že jsem do menu dala novou položku Playlist. Vždycky jsem chtěla nějakou takovou položku, ale nikdy jsem nevěděla, jak to mám udělat. Takže jsem vybrala svých pět nejoblíbenějších a aktuálně nejposlouchanějších písniček, udělala jsem klikací ikonky, které odkazují na yt a konečně jsou tady. Doufám, že se najde někdo, kdo poslouchá stejný žánr jako já :-) Každopádně pište komentáře... za každý komentář jsem šťastná a odpovím vám :-)

01. NEW YEARS DAY - ANGEL EYES FEAT. CHRIS MOTIONLESS
» O téhle písničce jsem se dozvěděla přes kapelu Motionless in White, která patří mezi mé nejoblíbenější. V této písničce hostuje její frontman Christopher Thomas Cerulli alias Chris Motionless. Musím se přiznat, že díky této písničce jsem poznala kapelu New Years Day a okamžitě jsem si zamilovala hlas Ashley Costello. Propojení NYD a MIW je prostě něco úžasného a tuto písničku můžu slyšet třeba 3x po sobě a jen tak se mi neomrzí :-)

02. OF MICE & MEN - THE DEPTHS
» Asi nejznámější písnička od kapelky Of Mice & Men, ale stejně ji z jejich písniček miluju nejvíc. Je to taková moje srdcovka od nich. Mám k takovej menší osobní vztah. Prostě jsem ji sem musela dát. :-)

03. MOTIONLESS IN WHITE - SINEMATIC
» Miluju od Motionless pomalý věci, sice je moje nejoblíbenější CITY LIGHTS, ale tuhle věc poslední dobou poslouchám docela často. Líbí se mi ta melodie, upa umírám z toho Chrisova šeptavýho, "úchylnýho" hlasu. To zoufalství v refrénu propojený se screamem je prostě něco úžasnýho, perfektně to k sobě sedí. Naprosto zbožňuju ten text.

04. THE AGONIST - YOU'RE COMING WITH ME
» 5 Od tý doby, co jsem měla možnost tuto písničku slyšet na koncertě, se stala mojí nejoblíbenější od Agonist. MIluju to propojení Alissina growlu, screama s tím jejím slatkobolným hláskem. Melodie i text jsou úžasný a nejvíc se mi líbí když první refrén zpívá normálním hlasem a druhý odscreamuje. Prostě je to kombinace něčeho, co spolu nakonec utvoří skvělou deathmetalovou písničku.

05. WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER - OHNE HERZ
» Naprosto bezkonkurenční písnička mojí nejoblíbenější kapelky, německých WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER. Není to úplně jejich typyckej styl, je to pomalý, je to slaďák, ale prostě tuhle změnu jsem si zamilovala. Měla jsem možnost v listopadu tuto písničku slyšet živě... je to prostě bezkonkurenční věc. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sheila Sheila | Web | 1. února 2014 v 19:57 | Reagovat

tu první písničku znám,je pěkná,ale ty ostatní neznám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.