WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER moje srdcovka

7. dubna 2014 v 17:06 | Ela Vampire :-)
Nevěděla jsem jestli tento článek mám psát pod svoje osobní články nebo do této rubriky, pak jsem si ale řekla, že budu zdůvodňovat, proč je tato kapela mezi mými nejoblíbenějšími, takže jsem článek dala přímo do rubriky :-)

Takže, proč vlastně WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER (Máme máslo na chleba s máslem)?
Tuto kapelku jsem poznala asi v roce 2009, kdy jsem byla v těchto hudebních stylech nováček. V kapele byl ještě Tobias Schlutka (bývalý zpěvák). Zalíbilo se mi to na první poslech, protože na rozdíl od kapel, který hráli stejný styl, oni do toho přidali ještě klávesy a elektro, takže se na jejich písničky dá i skvěle tancovat. Navíc mě zaujali ty texty, které byli vtipný... například názvy jako... OH MAMA MACH KARTOFFELSALAT (Oh, mami udělej bramborový salát), SCHLAF KINDLEIN SCHLAF (Spi, děťátko spi), DAS MONSTER AUS DEM SCHRANK (Strašidlo ze skříně), HÄNSCHEN UND GRETEL (Jeníček a Mařenka)...

Asi dva roky po tom jsem kluky moc neposlouchala, přiznávám. Poslouchala jsem spíš anglicky zpívající interprety... vtipný vzhledem k tomu že můj nejoblíbenější předmět je němčina a ajina je pro mě hrozně komplikovaná (i když překládám a vždycky se domluvím). To je jedno, prostě jsem začala poslouchat "amíky a anglány"... napadají mě třeba In This Moment, Motionless In White, Suicide Silence...
Každopádně když "Máslům" v roce 2012 vyšlo EP PROJEKT HERZ (Projekt srdce), zase sem si je oblíbila... hlavně novej zpěvák Paul Bartzsch tomu dává nehorázný grády :-)

Kluci byli 2012 v ČR... nenávidím nemoci, protože jsem byla nemocná a nepoštěstilo se mi to vidět je, ale nakonec mi to vyšlo 1. listopadu 2013. Zhodnotila to tak, že kluci jsou jedna z nejlepších živých kapel, co jsem zatím slyšela... navíc jsou milý k fanouškům, střelení a snaží se za každou cenu porozumět, protože ví že "ajina a němina" je pro nás trošku HC. Možná i to mě nakoplo k tomu, spravovat jejich českou fanstránku. Přeju klukům, aby se jim dařilo a dělali pořád skvělý písničky. :-)

DOPORUČUJU POSLECHNOUT SI:
» BREEKACHU (Pikaču) - Album DAS MONSTER AUS DEM SCHRANK
» DER TAG AN DEM DIE WELT UNTERGING (Den, kdy se svět začal potápět) - Album DER TAG AN DEM DIE WELT UNTERGING
» DER KLEINE VAMPIR (Upíří mládě) - Album DER TAG AN DEM DIE WELT UNTERGING
» 1000 VOLT (1000 Voltů) - EP PROJEKT HERZ
» MEINE BRILLE (Moje brýle) - Album Goldkinder
» OHNE HERZ (Bez srdce) - Album Goldkinder
» FALL (Pád) - Album Goldkinder
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 7. dubna 2014 v 17:58 | Reagovat

Ahoj, moc rada budem tvoja affs. Beriem ťa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.