Srpen 2014

Gallery update #2

31. srpna 2014 v 10:07 | Ela Vampire :-)
Takže zas jsem přenahrála pár fotek do nové galerie. Takže jsem tam přenahrála fotky herců, kteří se nacházeli v kategorii filmy. Ze seriálu Teen Wolf jsem tam přenahrála herce, takže shooting s Holland Roden, Arden Cho, schooting ze 4 řady, plus nově jsem přidala jeden promoshooting z první série.
Předem upozorňuju, že dneska budu nahrávat episode stills, takže se nelekejte, pokud Vám odkazy na tuto rubriku nepůjdou.
Dále připomínám, že naposledy dneska můžete naposledy hlasovat v kategorii FOTKA MĚSÍCE SRPNA. Můžete se mě taky na něco zeptat, pokud máte zájem, moje poslední odpovědi najdete ZDE.


První promo pro seriál Teen Wolf, musím říct, že je strašně vtipný dívat se, jak herci vypadali v první sérii. Musím říct, že tenhle shoot mám moc ráda. :-)

image host image host image host image host image host


WBTBWB.blog.cz #1

30. srpna 2014 v 16:03 | Ela Vampire :-)
Takže, rozhodla jsem se, že sem budu dávat takovej přehled reportů z mýho druhýho blogu. Někdy nestíhám dávat v jeden den an oba blogy, tak abyste věděli, že to neflákám, ale ten den jsem na druhým blogu. :-)
Pokud chcete, dělám na blogu kompletně nový náběr affs, jestli máte zájem klidně se zapište i tam. :-) Když zanecháte komentář budu happy jak dva grepy. :-)
Dále připomínám, že zítra je poslední den, kdy můžete hlasovat pro NEJLEPŠÍ FOTKU ZA SRPEN. Můžete mi taky psát další dotazy. Moje ODPOVĚDI NAJDETE ZDE. :-)

Pár informací k mýmu druhýmu blogu. Tento blog je věnovaný deathcoristům z Německa, kteří nesou jméno WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER (Máme máslo na chleba s máslem).
Tato kapela byla první tohoto stylu, kterou jsem začala poslouchat a taky jsem se díky nim začala o tyhle styly zajímat. Jsou taková moje srdcovka. :-)


Takže, první věc, kterou jsem udělala bylo, že jsem trošku hledala po netu fotky, které moje galerie ještě neobsahovala.
Tady například můžete vidět "Másla" se členy jiných kapel na první fotce je zpěvák Paul Bartzsch a Sebastian 'Sushi' Biesler (Eskimo Callboy). Na druhý pak bubeník Can Özgünsür a Christoph Schneider (Rammstein)
imgbox imgbox


Další rubrikou, do které jsem přídávala je rubrika Sociální sítě. Do té jsem přidávala včera statusy z oficiálního facebooku, kde kluci zvali na různé akce a festivaly.
image host


Rozhovor pro EMP Rockinvasion, který jsem sdílela i na tomhle blogu. :-)


Dále jsem nahrála video od Eskimo Callboy, kteří nominovali "Másla" na Ice Bucket Challenge.


Konečně jsem se dokopala k tomu, abych udělala animace ke klipu Weltmeister. :-)

#003 Blend // Happy B-day Jack Black

28. srpna 2014 v 23:45 | Ela Vampire :-)


Design pro dreamscape.blog.cz

28. srpna 2014 v 16:03 | Ela Vampire :-)
dreamscape.blog.cz | NASTAVENÝ | Spokojenost 80%

Takže, dess pro Wer už je hotovej. Já osobně jsem s ním spokojená... podle mě není nad jednoduchost.
Doufám, že se Wer líbí, protože nastavenej ho ještě neviděla.
Co na něho říkáte vy? :-)

Otázky a odpovědi #2

26. srpna 2014 v 15:05 | Ela Vampire :-)
Tak odpovídám tady na první tři dotazy. :-) Pokudse mě chcete zeptat ještě na něco jinýho, tak PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ.


WER: Tak mňa by zaujímalo ako dlho počúvaš metal/rock a ako si sa k tomu dostala?
K rocku, konkrétně k hardrocku tíhnu odmalička, protože naši takový kapely poslouchaly. Vyrostla jsem na Europe, Bonjovi, Scorpions, KISS, Tublatanka... a potom i když vím, že to není hardrock, tak to byli Kreysoni... konkrétně Láďa Křížek. :-)
K metalu jsem začala tíhnout asi ve 13-14 letech, kdy jsem objevila Nightwish... tenkrát samozřejmě s božským hlasem Tarji Turunen. Pak jsem objevila Apocalypticu a Whitin Temptation a zblázdnila jsem se do Symphonic metalu. Mimochodem lásku k Symphonicu mám v sobě furt je to část mětalu při které Vám mrazí v zádech a roníte slzy. Je to o nádherných hlasech a nadaných hudebnících. NIghtwish jsem nikdy živě neviděla, ale na Tarji sem byla už třikrát... počtvrté ji spatřím příští týden v Pardubicích. :-) Už se nemůžu dočkat. :-)
K deathcoru a deathmetalu jsem se dostala asi v 15, možná 16. Kdy jsem začala poslouchat Němce We Butter The Bread With Butter. V 17 jsem začala dělat fanclub slovenským The Paranoid, takže jsem se k těmhle stylům propracoval trošku i tak... Pak jsem byla zblázněná do Black Veil Brides... ani sama nechápu proč. =DD
Momentálně se na mě lidi dívají jako na debila když byslovím slova "Screaming, growling nebo pig squeal", ale mě to prostě baví. Možná proto, že není moc ženskecjh, který by to uměli, ale já se nevzdám. =DDD

LIAN: Jak ses dostala k seriálu Teen Wolf?
K tomuhle seriálu jsem se dostal úplně náhodou. Předtím jsem sledovala Upíří deníky a potom byl poslední díl, už teď nwm kolikátá to byla řada a pak byla pauza. A já se nudila, protože v tý době nedávali ani Partičku ani Comeback, takže jsem něměla na co se dívat... Na True Blood mě nadchnul jeno m Eric. =DDD
Brouzdala jsem po internetu něco o TVD a našla jsem, že jeho největší konkurencí je seriál Teen Wolf, navíc ještě o týden později mi řekla kamoška, že se na to dívá a že je to dobrý. Myslím, že na MTV už běžela druhá řada a já si začala stahovat první.
Přiznám se, první díl mi přišel jako totální ptákovina, ale chtěla jsem vědět jak to se Scottem dopadne. Hm, onemocněla jsem a během tří dnů už jsem byla u dílu, který aktuálně dávali na MTV. Od tý doby nedám na TW dopustit.
Na TVD už se nedívám, ten děj už mi přijde strašně složitej a přeplácanej... ale to je můj názor. TVD jsem strašně milovala a byl to úžasnej seriál, ale podle mě je TW lepší. :-)))
Doufám, že mě za tohle neukamenujete. =DDD

SHARRIE: Tvé nejoblíbenější období v roce?
Hm, to je těžký. Miluju léto, protože můžu nosit tílka a koupat sev bazénu, ale zase miluju lyžování. Pokud bych se měla rozhodnout mezi zimou a létem, tak asi zvolím léto. V létě je mi sice na "zdechnutí", ale nemusím chodit v mokrým sněhu, navalená jak na severní pól a nemám naražený kolena nebo zadek, když ujedu po ledu. =DDD

Of Mice & Men - The Storm

25. srpna 2014 v 13:15 | Ela Vampire :-)
Jenda z mých nejoblíbenějších písniček... delší dobu jsem ji neslyšela, tak sem si řekla, že ji sem vrznu. :-)
Je to dokonalá věc. Pokud nechápete scream, tak si to raději nepouštějt. =DDD Já úplně miluju text a jednu část, kde Austin má takovej "zoufalej" hlas, ale mě z toho skoro mrazí.

"And now I sing, for everything I've lost. And now I scream, for everything I've loved..."


WBTBWB - Meine Brille

23. srpna 2014 v 9:23 | Ela Vampire :-)
Vím, že tento týden "spamuju" nejčastěji s videjkama, ale mám brigádu a nějaký rodinný akce, takže nestíhám tak přidávat. Od středy už by se to tady mělo zase rozjet. :-)
Nemohla jsem si pomoct a musela jsem sem dát nějakou písničku od miláčků We Butter The Bread With Butter. Některý lidi mají s jejich stylem problém. Však víte, nejdřív přidali do deathcoru elektroniku a teď tam jsou i klávesy a není to úplně klasickej deathcore, ale stejně to miluju. Jsou originální a naživo jsou nejlepší kapela tohoto stylu, co jsem zatím viděla. :-)
Hodně lidí má problém s tím, že se držijou svojí rodný němčiny. Mě němčina nevadí, měla jsem ji 14 let ve škole a vždycky mi šla a bavila mě. Vlastně to byl jedinej předmět, kterej mě kdy šel. :-)
Já osobně si myslím, že němčina tomu screamu dává grády a je to zajímavý.Motionless In White - Puppets 3 (The Grand Finale) Feat. Dani Filth

22. srpna 2014 v 18:33 | Ela Vampire :-)
Motionless mám ráda i přes takvou nepříjemnou věc, co mi řekl Chris v Londýně... no to je jedno, je to vůl, alee to sem nepatří.
Puppets se jim povedou vždycky. Ta písnička je boží... hlavně Dani. Jen mám tady pocit, že smíchali obě přšedchozí Puppets dohromady. Navíc mám pocit, že Chris tu písničku kazí. =DDD To je ale můj osobní názor. Musím říct, že Reincarnate je dokonalá věc a i tam se mi CHris líbí, ale tady je prostě "slabej". =D


Upon This Dawning - Embrace The Evil

22. srpna 2014 v 18:27 | Ela Vampire :-)
Tak od Upon This Dawning jsem dlouho nic neslyšela, ale tohle zní fakt dobře. :-)