Prosinec 2014

Artists

28. prosince 2014 v 16:01 | Ela Vampire :-)
Alissa White - Gluz

Elize Ryd

21. prosince 2014 v 17:21 | Ela Vampire :-)

- životopis, zajímavosti

- amaranthe, spolupráce, projekty...

#003 Gallery
- sociální sítě, photoshooty, autogramiády...

Ikonky – Ashley Benson

18. prosince 2014 v 14:17 | Ela Vampire :-)
Na ikonky jsem pro dnešek vybrala heračku Ashley Benson, kterou můžete znát ze seriálu Pretty Little Liars (Prolhané krásky). Vybrala jsem si ji, protože dnes slaví svoje 25. narozeniny, takže nezapomeňte ji na twitter napsat: "Happy Birthday."


New Design with Elize Ryd

18. prosince 2014 v 13:48 | Ela Vampire :-)
Náhled | Design s Elize Ryd (Amaranthe) | Spokojenost 100% | 18. 12. 2014

Když už jsem zase ten blog problala k životu, tak to chtělo i něco víc. Kromě toho, že ve všech rubrikách začínám úplně od začátku jsem chtěla i jinačí vzhled blogu. Chtěla jsem něco zimního, když budou ty Vánoce. vybrala jsem kombinace světle modrý a bílý barvy. Dlouho jsem přemýšlela, koho dat na design a pak jsem došla k závěru, že tam dám člověka, kterého obdivuju a najehož koncertě jsem byla naposled. Byl to zimní Masters of Rock a šla jsem tam hlavně kvůli švédské šestici Amaranthe. Nejen že mě tam Elize Ryd skoro rozplakala, ale při autogramiádě mě přesvěčila, že je opravdu taková, jakou jsem si ji "vysnila". Osoba na můj design byla jasná. :-)
Musím říct, že já jsem s dessem velice spokojená, dokonce se teď musím pochválit a říct si, že tohle je asi můj nejlepší design. :-)

JOHNNY DEPP

18. prosince 2014 v 13:23 | Ela Vampire :-)

John Christopher Depp II. Neboli Johnny Depp se narodil 9. června 1963 v Owesboro, stát Kentucky, jako nejmladší ze čtyř sourozenců. Když mu bylo patnáct jeho rodiče se rozvedli, začal brát drogy a kradl. Díky jeho vášni, kterou je hra na kytaru si brzy založil vlastní kapely. Jeho první žena, Lori Anne Allison, s kterou se po dvou letech rozvedl, pracovala u filmu jako maskérka a právě ona Johnnyho seznámila s Nicolasem Cagem. Na tento popud dostává malou roli ve filmu Noční můra v Elm Street (1984). O rok později vzal roli v seriálu Jump Street, ale Johnnyho tato role nenaplňovala. Byl vázán smlouvou a tak se rozhodl, že se nechá vyhodit. Mluvil indickým přízvukem, nosil americkou vlajku v rozkroku atd. Jistě, že za toto chování ho vyhodili.

V roce 1990 zazářil ve všem známém filmu, Střihoruký Edward. Při natáčení tohoto filmu si padl do oka s režisérem Timem Burtonem a dokonce se zamiloval do své kolegyně Winony Ryder. Další práce s Timem Burtonem byla v podobě filmy V poslední chvíli (1995). Rok 1999 přinesl další spolupráci s Timem Burtonem, tentokrát v podobě Ospalé Díry, kde se objevuješ boku Christiny Ricci. Později spolupracoval s Romanem Polanskim na jeho Deváté bráně a filmu Astronautova žena. Prý si s Polanským moc nerozuměl a tak jeden den zašel do baru, kde potkal Vanessu Paradise. Dnes s ní má dvě děti.

Obrovský zlom v jeho kariéře přichází v roce 2003 s rolí piráta Jacka Sparrowa ve vysokorozpočtové Disneyovce Piráti z Karibiku. Po jeho boku si zahráli Orlando Bloom a Kiera Knightley. Především díky Deppovi se tento film stal trhákem a tak později se dočkal dalších třech dílů. Johnny byl za tento výkon poprvé nominován na Oscara a podle časopisu People se stal nejpřitažlivějším mužem planety. O rok později přichází další nominace na Oscara v podobě thrilleru Tajemné Okno. Rok 2005 je opět v duchu spolupráce s Timem Burtonem. První z těchto filmů je Karlík a továrna na čokoládu, kde ztvárnil Willyho Wonku. Druhou spoluprácí tohoto roku je Mrtvá nevěsta, kde Johnny namluvil hlavní postavu. Úspěšný byl i muzikál Sweeney Tood: Ďábelský holiš z Fleet Street, který mu přinesl další nominaci na Oskara a vyhrál Zlatý Globus. Tento film opět režíroval Tim Burton stejně jako Alenku v říši divů (2010). Ve filmu Imaginarium of Dr. Parnassus nahradil zesnulého Heatha Ledgera. Temné stíny (2012) opět režíruje Tim Burton. V roce 2014 se Johnny objevuje ve filmu Osamnělý jezdec.


WBTBWB - Ohne Herz

17. prosince 2014 v 22:40 | Ela Vampire :-)
Tuhle písničku naprosto miluju. Je to taková moje srdeční záležitost, vždycky mi tak nějak vlije krev zpátky do žil, když je mi nejhůř. Možná proto jsou "Másla" mou nejoblíbenější kapelou. Vím, že tohle není úplně jejich typickej styl, ale mě se tahle změna líbí a podle ukázek k albu, který má vyjít 2015 se zase vrátí ke "svýmu předchozímu stylu", takže klídek. Podle mě si to chtěli jenom zkusi, zní to jinak a zajímavě. Každopádně Ohne Herz je prostě úžasná písnička. Navíc je to jedinej slaďák, kterej znám a je celej odzpívanej ve screamu. <3 A ta němčina tomu všemu dodá takovou zajimavou atmosfŕu. :-) Hm, tetelím se dýl, než jsem chtěla... no, co?


Alissa White-Gluz & Elize Ryd - animations

17. prosince 2014 v 22:25 | Ela Vampire :-) |  Grafika - Animace

TAAAAK, zbrusunová dávka prvních animací. Možná jich není moc, ale zato jsou na nich dvě moje oblíbené zpěvačky a je to jedno z mých oblíbencýh videí z turné kapely Kamelot, kde holky hostovaly. Kdyby náhodou někdo tyto slečny neznal, tak ta modrovlasá je Alissa White-Gluz (bývalá zpěvačka The Agonist a současná zpěvačka Arch Enemy) a ta hnědovláska je Elize Ryd (Amaranthe).

Diary - Znovu se probouzím k životu

17. prosince 2014 v 21:54 | Ela Vampire :-)

Znovu se probouzím k životu, teda né já doslova, ale můj blog. Myslala jsem, že už se k tomu nevrátím a tak, ale nějak mi to chybělo. Sice mám blog o "Máslech", ale chci mít pořád ještě jeden kam můžu psát jakoukoliv blbost, která mě zrovna napadne a budu u ní doufat, že si jí někdo přečte.
Jak už jsem zminila, tka je to tu úplně, kompletně obnovený. Což znamená nový rubriky, nový články, nový povídky, prostě jsem chtěla znovu začít a mít čistej stůl.
Pokud by někdo z měl zájem, začala jsem psát blog i v angličzině, později jej tu zveřejním. Až tam toho bude trošku víc. Nelekejte se nejsem geniální angličtinář, spíš se snažím vyplodit srozumitelnej článek, co nebude mít chyby. Třeba se mi to jednou podaří. Holt nemám nadání na angličtinu. No a co?

Přípravu nových materiálů a věci pro VÁS trávím čtením povinný četby, sledování filmů a čtení knížek, který opravdu chci číst. Aťuž jsou to klipy, filmy nebo dokonce i filmy natočený k tý povinný četbě, tak z nich udělám animace... teda pokud se mi budou líbit. Doufám, že nejsem jediná, která bude trávit svátky čtením povinný četba, šprtání autorů a básnickejch prvků nebo šrocení německých slovíček. Ano... lidi mi říkají že jsem blázen, ale opravdu maturuju z němčiny. Já osobně myslím, že zas tak trefená nebudu, to bych šla do matiky. :-)

Přeju pěknej den a děkuju komukolik kdo si občas ty moje výlevy přečte. :-)

Photo of the month

16. prosince 2014 v 17:35 | Ela Vampire :-)

Photo of the month (November)

16. prosince 2014 v 16:53 | Ela Vampire :-)