Červenec 2015

1x01 - Pilot

2. července 2015 v 20:11 | Ela Vampire :-)

Jelikož je Teen Wolf můj nejoblíbenější seriál... ironie je, že za normálních předpokladů jsem upírofil, rozhodla jsem se pro vytvoření samostatné rubriky s animacemi tohoto seriálu. Některé animace jsem musela upravit, ať už kvůli velikosti souboru nebo vizuálním efektů videa.

Nejdřív jsem chtěla udělat animace, které by ukazovali moje top momenty z celé epizody, ale rozhodla jsem se jinak. Možná sem dorazí někdo, kdo Teen Wolf nezná a moje oblíbené okamžiky by mu nemuseli nic nabídnout, ale pokud tam zkombinuji i trošičku děje, mohl by se mu seriál zalíbit. Navíc v prvním díle jsou klíčové momenty celé první řady. Řekla bych.

Udělala jsem to tak, že jsem vybrala nejdůležitější momenty první řady a zároveň jsem se snažila zachytit hlavní postavy, protože v tomto díle se se všemi seznámíme. Uvidíte hlavního hrdinu Scotta, jeho nejlepšího kamaráda Stilese, novou studentku Allison, na oblíbenou primadonu Lydii a jejího nafoukaného přítele Jacksona nebo na setkání se záhadným, tajemným Derekem. Doufám, že se animky budou líbit. :-)