Září 2016

Nové fotky v galerii #5

23. září 2016 v 9:30 | Ela Vampire :-) |  Nové fotky v galerii

Včera jsem do galerie přidala fotky ze třetí řady Teen Wolfu; fotky z části 3 A; dneska se pokusím přidat zbytek týhle řady.

Kromě toho se konečně pokusím nastavit ten zas*** design na coppermine, se kterým už pěkně dlouho zápasím.

Jinak se omlouvám za neaktivitu, ale teď řeším první starosti vysokoškoláků. Nevím jestli mám správnou učebnicu a nevím co mám v jaký budově. Navíc jsem zjistila, že si musím zopakovat minulý časy. Aspoň mě po zaslání studijních materiálů, od jedný profesorky, připadá, že nevím vůbec nic. :-)


Nové fotky v galerii #4

8. září 2016 v 22:14 | Ela Vampire :-) |  Nové fotky v galerii

Přidala jsem do galerie novej shooting s Amaranthe pro jejich nové album Maximalis. Fotky zatím nejsou v moc dobrý kvalitě, ale později je dohledám. Pak jsem našla perfektní fotku Elize Ryd od Jimmyho Nielssona, upřímně doufám, že fotek z tohoto shootu najdu víc.

A nakonec jedna úžasná fotka Alissy White-Gluz, zase od Jeremyho Saffera, tentokrát z letošního roku; v neposlední řadě i nádherná fotka Alissy, která pravděpodobně bude zdobit její sólový album, který výjde příští rok. :-)

Sociální sítě #1

8. září 2016 v 22:08 | Ela Vampire :-) |  Sociální sítě

Tak nastal ten moment, kdy Alissa White-Gluz zase bude zpívat čistýma vokálama. Dokonce bude vydávat svoje sólo album, takže se strašně těším. Přeložila jsem pro vás oficiální vyjádření k jejímu zbrusu novýmu projektu, který bylo na oficiálním facebooku. Pokud budete kopírovat, tak se zdroje, hodně jsem se na tom, jako němčinář, nadřela. Děkuju za pochopení a přeju hezký počtení. :-)


ALISSA
Sólový projekt Alissy White-Gluz, který vydává za spolupráce Napalm Records!

Celá světová, metalová scéna zná Alissa White-Gluz díky jejím nezapomenutelným a nenapodobitelným vokálům, ale také jako zpěvačku ikonické metalové kapely Arch Enemy. Je to asi největší zlom její kariéry, přestože s metalovými kapelami spolupracuje téměř půlku svého života. Tenhle fakt má na tuto frontwoman velký vliv, provází její styl, hudbu, psaní textů, provází ji při nahrávání, koncertování nebo ji ovlivňuje v módě a chování. Alissa je ozbrojená neuvěřitelnými dovednostmi a zkušenostmi, kvůli kterým si jako umělec vypracovala určitou úctu. To vše je podloženo faktem, že milovníci hudby po celém světě chtějí slyšet její úžasný hlasový rozsah. Právě to je důvodem, proč se Alissa White-Gluz rozhodla udělat něco nového.

Svůj první počin pojmenovala jednoduše "ALISSA" a pro její zbrusu nový projekt byla podepsána celosvětová smlouva s Napalm Records.

Nejdřív ze všeho - White-Gluz vzpomíná na dny, kdy se musela zhostit role frontwoman v kapele Arch Enemy. "ALISSA" je však dílem více muzikantů, samozřejmě pod vedením White-Gluz. Celé je to o spolupráci a pomoci od jejích talentovaných přátel, malé skupinky lidí, která se drží určitých pravidel, předpisů a limitů. A co na to všechno říká sama
Alissa? Vyjádřila se k tomu hned po podepsání smluvy s Napalm Records:

"Jsem velice nadšená, konečně vám můžu říct, že jsem sestavila a vybudovala své první sólové album, projekt se výstižně a trefně jsmenuje "ALISSA", uslyšíte jak jsem dobrodružně zápasila s kreativitou. Klíčem je asi právě ta kreativita, ať už se jedná o texty nebo hudební stránku, nejsou zde žádná omezení, nesnažila jsem se to škatulkovat do určitého stylu nebo éry. Taky jsem chtěla vyjít vstříc svým fanouškům - v žádném případě jsem neignorovala vaše vzkazy, že mě zase chcete slyšet zpívat čistým vokálem. Díky manažerce Angele Gossow a Napalm Records mohl tento projekt vůbec vzniknout, mám velké štěstí, že jsem mezi svými přáteli a kolegy našla domov, protože mě neustále podporují a povzbuzují při rozšiřování mého hudebního spektra. Toto album bude takovým budoucím členem rodiny Arch Enemy, bude to platit pro současnost i pro minulost, jako ostatní umělci, tak i já jsem se během své kariéry dělila o tyhle pocity s vámi prostřednictvím pódia. Během několika let jsem měla možnost spolupracovat s mnoha uznávanými umělci, ale teď nastal čas, abych je já vtáhla do mého světa.

Děkuju všem mým úžasným fanouškům z celého světa - tahle hudba je pro vás!"

In This Moment - Bones

8. září 2016 v 9:36 | Ela Vampire :-) |  Hudba - písničky

Poslední dobou mi hraje furt.

Nové fotky v galerii #3

7. září 2016 v 17:28 | Ela Vampire :-) |  Nové fotky v galerii

Postupně zaplňuju galerii; snad jednou bude důstojná a hodná těch fotek; mohla by být hezká a vypadat trošku reprezentativněji; musím přijít, jak nastavit design na coppermine. Bude to chtít čas. :-)

Přidala jsem tam zbytek fotek z druhý řady Teen Wolfu. Uvidíte alfu Dereka, ohořelýho Petera a Kanimu Jacksona. Vyvolalo to vě mně nostalgickej pocit; dlouho jsem tyhle díly neviděla; možná se na ně zase někdy podívám. Teda aspoň do doby, než mi začnou dávat šestou sérii. :-)

Jako další jsem přidala photoshooting s Alissou White-Gluz (Arch Enemy). Jeden s mých oblíbených shoootingů s ní od talentovanýho fotografa Jeremyho Saffera; je z března roku 2013; v tom roce s ní nafotil ještě aspoň dva další). Určitě tady přibudou i další fotky s Alissou od tohodle týpka, protože spolu spolupracují dost často. Takže se máte na co těšit. :-)Animace: Shadowhunters - 1x01 The Mortal Cup

6. září 2016 v 15:06 | Ela Vampire :-) |  Grafika - Animace

Vytvořila jsem pár animací z prvního dílu seriálu Shadowhunters. Vybrala jsem svoje nejoblíbenější momenty z tohodle dílu; můj oblíbenec je Jace, takže je logický, že jsou tam záběry hlavně s ním; Jace, Jace, Jace, Jace je všude; nějakým nedopatřením se mi povedlo udělat jednu animku s Magnusem; nějak sem zapomněla na Aleca, ale tak stane se. Omlouvám se všem příznivcům Aleca.

Pro ty, co četli můj článek "Shadowhunters mánie", už jsem se překousala prvním dílem, takže pudu na druhej. A číst budu dokud nebudu muset do školy. Pak mi asi moc času na normální knížkynezbyde. Úvod do německý jazykovědy asi nebude procházka růžovým sadem. :-)

Nové fotky v galerii #2

2. září 2016 v 11:14 | Ela Vampire :-) |  Nové fotky v galerii

Dneska jsem nahrála fotky z VMA, kde naposledy byli herci ze seriálu Teen Wolf. Holkám to moc slušelo a Dylan vypadal roztomile. Z týhle společenský události mám zatím jen tři fota z oficiálních stránek, ale viděla jsem, že jich je strašně moc. Určitě ještě něco pohledám. Pak jsem nahrála pět dílů z druhé série, snad dneska bude celá druhá série v galerii. No, uvidíme.

Taky jsem přidala další shooting s Elize Ryd, protože ona má prostě úžasný shootingy a navíc se jednoduše hledají. Proč toho nevyužít. :-)
Objednaný Design (chicago-fire-chicago-pd-pribehy.blog.cz)

1. září 2016 v 16:36 | Ela Vampire :-) |  Objednané designy
Jesse Lee Soffer | pro Ada | nastavený | spokojenost 70% | © Ela Vampire | náhled

Barvy si vybrala sama adminka, tak jsem se jí snažila vyhovět a trošku to sladit. Do bílýho pozadí jsem dala pár přechodů, aby to nevypadalo nudně. Nejvíc jsem nadávala u nastavování; blog se proti mě spikl a nic mi prostě nešlo nastavit; vypadla mi wifi; malej bráška mi vypnul noťas; nééé- vůbec jsem tady nenervila. :-)

Na to jaký jaký jsem měla problémy vypadá dess slušně, ale na můj vkus tom uněco chybí. Je jednoduchej, nechtěla jsem to dělat nějak složitý, navíc mi to přišlo dost přeplácaný. Každopádně si myslím, že umím dělat i lepší dessy.

Adminka je spokojená a prej to pár lidí i pochválilo, takže aspoň trošku se z toho můžu radovat i já. :-)

Nové fotky v galerii

1. září 2016 v 15:25 | Ela Vampire :-) |  Nové fotky v galerii

Ahoj. Konečně se mi podařilo nainstalovat galerii na coppermine. Byla to dřina, ale mám ju nainstalovanou. SIce musím zjistit, jak na ní změnit design; věřím, že u toho budu pěkně nervit; nepujde mi to nastavit; budu chtít vyhotit noťas z okna; šílet při hledání fotek, ale snad to nakonec nainstaluju. :-)

Upozorňuju Vás, že tam toho zatím moc není, ale snažím se tam fakt přidávat. Bude tam vyloženě rubrika zaměřená na hudbu, rubrika na seriály a rubrika na sociální sítě. Je přece potřeba vědět, co naši oblíbenci dělají. :-)

Máte tam jeden úžasnej shooting s ještě úžasnější Elize Ryd (Amaranthe) a pak- s tím jsem si teda pěkně zobla, celou první řadu Teen Wolfu. Doufám, že se tam občas podíváte. Budu se tam snaži t přidávat co nejčastěji. :-)Fotka měsíce září

1. září 2016 v 14:48 | Ela Vampire :-) |  Fotka měsíce