Grafika - Animace

Animace: Shadowhunters - 1x01 The Mortal Cup

6. září 2016 v 15:06 | Ela Vampire :-)

Vytvořila jsem pár animací z prvního dílu seriálu Shadowhunters. Vybrala jsem svoje nejoblíbenější momenty z tohodle dílu; můj oblíbenec je Jace, takže je logický, že jsou tam záběry hlavně s ním; Jace, Jace, Jace, Jace je všude; nějakým nedopatřením se mi povedlo udělat jednu animku s Magnusem; nějak sem zapomněla na Aleca, ale tak stane se. Omlouvám se všem příznivcům Aleca.

Pro ty, co četli můj článek "Shadowhunters mánie", už jsem se překousala prvním dílem, takže pudu na druhej. A číst budu dokud nebudu muset do školy. Pak mi asi moc času na normální knížkynezbyde. Úvod do německý jazykovědy asi nebude procházka růžovým sadem. :-)

Teen Wolf 5x15, 5x16 - animace

20. března 2016 v 17:02 | Ela Vampire :-)
Vybrala jsem dva moje oblíbený díly, kde jde jenom ojednu věc. O záchranu Lydie. Udělala jsem gify mých oblíbených momentů. Většina animací je sestříhaná, protože by jinak byly moc velký a nenahráli by se mi na blog. :-)

5 x 15A M P L I F I C A T I O N

Tarja Turunen: I feel Immortal - animations

23. června 2015 v 15:51 | Ela Vampire :-)

Moje oblíbený záběry z klipu I feel Immortal od Tarji Turunen. Animaci možná není moc, ale já jsem se snažila, aby tam byla Tarja, když zpívá a zároveň jsem tam chtěla nechat trošku toho příběhu, co se v klipu objevuje. :-)

Alissa White-Gluz & Elize Ryd - animations

17. prosince 2014 v 22:25 | Ela Vampire :-)

TAAAAK, zbrusunová dávka prvních animací. Možná jich není moc, ale zato jsou na nich dvě moje oblíbené zpěvačky a je to jedno z mých oblíbencýh videí z turné kapely Kamelot, kde holky hostovaly. Kdyby náhodou někdo tyto slečny neznal, tak ta modrovlasá je Alissa White-Gluz (bývalá zpěvačka The Agonist a současná zpěvačka Arch Enemy) a ta hnědovláska je Elize Ryd (Amaranthe).
 
 

Reklama