Nové fotky v galerii

Nové fotky v galerii #5

23. září 2016 v 9:30 | Ela Vampire :-)

Včera jsem do galerie přidala fotky ze třetí řady Teen Wolfu; fotky z části 3 A; dneska se pokusím přidat zbytek týhle řady.

Kromě toho se konečně pokusím nastavit ten zas*** design na coppermine, se kterým už pěkně dlouho zápasím.

Jinak se omlouvám za neaktivitu, ale teď řeším první starosti vysokoškoláků. Nevím jestli mám správnou učebnicu a nevím co mám v jaký budově. Navíc jsem zjistila, že si musím zopakovat minulý časy. Aspoň mě po zaslání studijních materiálů, od jedný profesorky, připadá, že nevím vůbec nic. :-)

Nové fotky v galerii #4

8. září 2016 v 22:14 | Ela Vampire :-)

Přidala jsem do galerie novej shooting s Amaranthe pro jejich nové album Maximalis. Fotky zatím nejsou v moc dobrý kvalitě, ale později je dohledám. Pak jsem našla perfektní fotku Elize Ryd od Jimmyho Nielssona, upřímně doufám, že fotek z tohoto shootu najdu víc.

A nakonec jedna úžasná fotka Alissy White-Gluz, zase od Jeremyho Saffera, tentokrát z letošního roku; v neposlední řadě i nádherná fotka Alissy, která pravděpodobně bude zdobit její sólový album, který výjde příští rok. :-)
Nové fotky v galerii #3

7. září 2016 v 17:28 | Ela Vampire :-)

Postupně zaplňuju galerii; snad jednou bude důstojná a hodná těch fotek; mohla by být hezká a vypadat trošku reprezentativněji; musím přijít, jak nastavit design na coppermine. Bude to chtít čas. :-)

Přidala jsem tam zbytek fotek z druhý řady Teen Wolfu. Uvidíte alfu Dereka, ohořelýho Petera a Kanimu Jacksona. Vyvolalo to vě mně nostalgickej pocit; dlouho jsem tyhle díly neviděla; možná se na ně zase někdy podívám. Teda aspoň do doby, než mi začnou dávat šestou sérii. :-)

Jako další jsem přidala photoshooting s Alissou White-Gluz (Arch Enemy). Jeden s mých oblíbených shoootingů s ní od talentovanýho fotografa Jeremyho Saffera; je z března roku 2013; v tom roce s ní nafotil ještě aspoň dva další). Určitě tady přibudou i další fotky s Alissou od tohodle týpka, protože spolu spolupracují dost často. Takže se máte na co těšit. :-)


Nové fotky v galerii #2

2. září 2016 v 11:14 | Ela Vampire :-)

Dneska jsem nahrála fotky z VMA, kde naposledy byli herci ze seriálu Teen Wolf. Holkám to moc slušelo a Dylan vypadal roztomile. Z týhle společenský události mám zatím jen tři fota z oficiálních stránek, ale viděla jsem, že jich je strašně moc. Určitě ještě něco pohledám. Pak jsem nahrála pět dílů z druhé série, snad dneska bude celá druhá série v galerii. No, uvidíme.

Taky jsem přidala další shooting s Elize Ryd, protože ona má prostě úžasný shootingy a navíc se jednoduše hledají. Proč toho nevyužít. :-)Nové fotky v galerii

1. září 2016 v 15:25 | Ela Vampire :-)

Ahoj. Konečně se mi podařilo nainstalovat galerii na coppermine. Byla to dřina, ale mám ju nainstalovanou. SIce musím zjistit, jak na ní změnit design; věřím, že u toho budu pěkně nervit; nepujde mi to nastavit; budu chtít vyhotit noťas z okna; šílet při hledání fotek, ale snad to nakonec nainstaluju. :-)

Upozorňuju Vás, že tam toho zatím moc není, ale snažím se tam fakt přidávat. Bude tam vyloženě rubrika zaměřená na hudbu, rubrika na seriály a rubrika na sociální sítě. Je přece potřeba vědět, co naši oblíbenci dělají. :-)

Máte tam jeden úžasnej shooting s ještě úžasnější Elize Ryd (Amaranthe) a pak- s tím jsem si teda pěkně zobla, celou první řadu Teen Wolfu. Doufám, že se tam občas podíváte. Budu se tam snaži t přidávat co nejčastěji. :-)


 
 

Reklama