Novinky

Shadowhunters Manie

28. srpna 2016 v 19:29 | Ela Vampire :-)
Poslední dobou nemůžu vůbec spat a když usnu, zdají se mi sny z kterých se chcu co nejrychleji probudit. Takže spím jen pár hodin, co už. Každopádně jsem si na tady dva, tři, dny postahovala seriál Shadowhunters. Už jsem ojukla celou první řadu a fakt se mi ten seriál zalíbil, ale...

Co mě totálně irituje je fakt, že nevím, jestli jsou Jace a Clary opravdu sourozenci. Takže volím nejjednoduší cestu. Knižní verzi.

Nejdřív jsem se chtěla podívat na filmovou verzi, ale když jsem zjistila, že Clary hraje Lily Collins, tak jsem ztratila zájem. Nemám ji moc ráda a nesedí mi do světa o "nadpřirozenu". Horší bylo, že Jace, kterýho v seriálu hraje Dominic Sherwood, v překladu hezoun s pekáčem buchet, hraje ve filmu Jamie Campbell Bower. Příjde mi tak sladkej až mě z toho bolí zuby. Stačilo mi ho vidět ve filmu Sweeney Tood, kde si hlavní roli střihl Johnny Depp. Né, děkuju, nechcu. Nepotřebuju ho vidět ještě v jiný roli.

Každopádně jsem si zamilovala Magnuse, ty jeho grymasy a poznámky. A taky jsem celej seriál čekala, kdy se konečně dají dohromady s Alecem. :-)

Jak to tak vidím, mám seriálovou krizi. Teen Wolf za nějaký tři měsíce a Shadowhunters až 11. ledna. Cože!
No nic, tolik k mýmu momentálnímu mozkovýmu výlevu. Určitě tady uvidíte nějaký animky z tohodle seriálu a pak se můžete těšit na novou galerii, kterou budu postupně zaplňovat fotkama. :-)

ČUS

Náběr SBéček

25. srpna 2016 v 13:56 | Ela Vampire :-)
Vyhlašuju náběr SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ. Pokud se vám zalíbil tenhle blog, moje grafika nebo moje "velice duchaplné" články ,tak se můžete přihlásit.

Se všema starýma SBéčkama počítám, ale klidně se můžete zapsat znovu, aspoň v tom budu mít větší přehled. Děkuju za pochopení. :-)

Pravidla.

» Nebudeš pomlouvat tento blog
» Kopírovat z tohoto blogu budeš vždy se zdrojem
» Nepíšu vzkazy typu "Obíhám", "jak je?" atd...

01. Přezdívka + blog
02. Zaměření blogu (koho na ikonku?)
03. Souhlasíš s pravidly?

Pokud se vám do týdne neozvu, tak je mi líto, ale nespřáteluju.

Devět let s blog.cz

25. srpna 2016 v 13:35 | Ela Vampire :-)
Ahoj. Nedávno jsem projížděla svoje starý blogy a zjistila jsem, že od dubna jsem na blog.cz už devět let. Fuuu, letí to no. Dohromady jsem měla asi 10 blogů. U jednoho jsem byla pět let, ale ten už neaktualizuju.

Měla jsem blogy o Tokio Hotel, ano čtete správně, ve svých 14-ti jsem i já propadla týhle mánii. Pak jsem milovala LaFee, o který jsem měla dokonce dva blogy, Eisblume, Upíří deníky, PPLky, Black Veil Brides a Motionless in White. Ze všech těch blogů jsem ale postupem času vyrostla a taky jsem se zamilovala do jinýho stylu hudby, navíc mě některý věci přestaly bavit, třeba s Upířích deníku se vyklubala totální srač*a.

Viděla jsem svoje první designy a musím říct, že jsem ráda, protože na těch prvních blogách vidím jak jsem se posunula v grafice. k mým starým povídkám se ani nebudu vyjadřovat, jak jsem takový hov*a mohla vymyslet!? :-)

Někteří z vás mi psali, že se vám líbí tenhle dess s Alissou. Mě se líbil taky, než mi začal připadat jako upoutávka na The Sims. =D Takže během dneška a zítřka začnu pracovat na novým designu. Zatím nevím, kdo na něm bude, ale asi bude laděnej do tmavších barev. Ty světlejší jsem tady měla dlouho. Možná zase použiju svou milovanou fialovou barvu, no uvidíme. Každopádně jsem ráda, že se pořád našli sbéčka, co se sem stavili i když jsem se oblog nějakou dobu nestarala. Začnu to napravovat.

Mezi blogováním si zase chcu zlepšit psaní všema deseti, protože už nepíšu tak rychle, jak jsem uměla a totálně mě to vytáčí a zpomaluje. No a v září budu blogovat mezi Uvedením do německé jazykovědy, gramatiky a syntaxu. Ano, su na vejšce a pravděpodobně ze mě bude germanista. Budu studovat Německý jazyk a literaturu.

Tak doufám, že jsem vás tímhle slohem moc neunavila. Dneska se sem pokusím vrznout nějaký to PGN a design co jsem dělala pro blog zaměřenej na CHicago Fire a PD. :-)

ČUS.

Vracím se

6. srpna 2016 v 8:38 | Ela Vampire :-)
Po delší pauze, hlavně po starostech s vysokou se konečeně navracím. Jrednu chvilku jsem myslela, že s tím úplně praštím, ale nakonec mi to chybělo, takže jsem zkusila dělat nějaký nový designy a učím se nový věci v Photoshopu. Zatím nejsu nějakej počítačovej mág, ale snažím se.


Doufám, že jste na tento blog nezapomněli. Spřátelené blogy, ale samozdřejmě i ty, co navštíví tento blog poprvé, jsou tady vítání. Budu se těšit na vaše ohlasy.

ZAČÁTKEM KVĚTNA NEDĚLÁM OBJEDNÁVKY

20. dubna 2016 v 16:45 | Ela Vampire :-)
AHOJ! Je mi to líto, ale příští týden a první dva týdny v květnu MUSÍM POZASTAVIT OBJEDNÁVKY. Čekají mě státní zkoušky z němčiny a příjmačky na čtyři obory na vejšku. Příští sobotu mi můžete držet palce.:-)


Zatím nebudu říkat o jaký obory se jedná, abych nic nezakřikla... Třeba se ani na jeden nedostanu. Můžu vám prozradit maximálně to, že se chystám na filozofickou fakultu. Zní to strašně chytře, já vím, ale já tak chytrá nejsu, takže už nervím.

Předtím, než se začnete někdo ptát, ne nejdu studovat design ani žurnalistiku. O designu, grafice, písmech atd. už něco vím. Mám vystudovanou Polygrafii. :-)

Kdo nutně chce udělat nějakou grafiku, tak mi do zítřka napište, ať to do konce týdne udělám. Tak držte palečky a nezlobte se, že nebudu mít tolik času. :-)

Uvažuju, že si založím "snepčet", aspoň brácha říkal, že je to životně důležitý. Takže mě pak můžete sledovat i tam. Tak Zatím Pá Pá.

Nový design

14. dubna 2016 v 11:49 | Ela Vampire :-)
Verze #5 s Alissa White - Gluz | Spokojenost 95% | 14. 04. 16' | náhled

Su dobrá!

12. dubna 2016 v 10:44 | Ela Vampire :-)
Nebyla jsem tady protože jsem dva dny prakticky prospala. Mám horečky a nemůžu mluvit, takže do sebe liju jenom čaje a leze mi to na nervy. Každopádně... dneska jsem si vzala do postýlky noťas a snažila se domluvit tý pos**ný galeri na coppermine a freefanhostingu.


Po hodině přemlouvání, nadávání a agónii se mi to konečně podařilo. Až zjistím co a jak, tak sem galerii vrznu. Teď jdu plnit svoje resty. Budu psát do soutěží a dělat designy. Zatím pápá. Doufám, že galerie bude co nejdřív hotová. :)

Možná bude slibovaná galerie

7. dubna 2016 v 14:03 | Ela Vampire :-)
Možná bude ta slibovaná galerie. Našla jsem návod pro "úplně dementy". Takže se to během víkendu pokusím, podle toho návodu nainstalovat. :-)

Aaaaaa, nesnáším instalování galerie.

1. dubna 2016 v 14:49 | Ela Vampire :-)

Chtěla jsem si udělat takový to portfolio, kam bych nahrávala designy a grafiku a nějak se nemůžu pohodnout s freefanhostingem a Coppermine. Dneska jsem u toho seděla dvě hodiny a nic jsem neudělala... Talže chvilku potrvá než se to naučím a budu moct nastavovat galerie i vám :-)

Chcete další sérii PNG?

28. března 2016 v 18:04 | Ela Vampire :-)
Tak, zítra s Lucy Hale končí PNG s Pretty Little Liars, doufám že se vám líbili. Pokud by jste měli zájem o další sérii PNG nebo jiný grafiky, tak napište do komentářů. Budu se těšit :-)


Jinak mi dneska přišel konečně mail od Free Fan Hostingu, takže se můžete brzo těšit na portfolio s mojí grafikou a novou galerií mýho druhýho blogu, kterej bude, koncem příštího týdne, znovu aktivní.
Až se skamarádím s galerií, tak budu nastavovat galerie i vám. Zatím to jdu zkoušet. :-)

Sledujte mě na facebooku, pište dotazy na ask a objednávejte designy na mailu elavampire@gmail.com

 
 

Reklama