Sociální sítě

Sociální sítě #1

8. září 2016 v 22:08 | Ela Vampire :-)

Tak nastal ten moment, kdy Alissa White-Gluz zase bude zpívat čistýma vokálama. Dokonce bude vydávat svoje sólo album, takže se strašně těším. Přeložila jsem pro vás oficiální vyjádření k jejímu zbrusu novýmu projektu, který bylo na oficiálním facebooku. Pokud budete kopírovat, tak se zdroje, hodně jsem se na tom, jako němčinář, nadřela. Děkuju za pochopení a přeju hezký počtení. :-)


ALISSA
Sólový projekt Alissy White-Gluz, který vydává za spolupráce Napalm Records!

Celá světová, metalová scéna zná Alissa White-Gluz díky jejím nezapomenutelným a nenapodobitelným vokálům, ale také jako zpěvačku ikonické metalové kapely Arch Enemy. Je to asi největší zlom její kariéry, přestože s metalovými kapelami spolupracuje téměř půlku svého života. Tenhle fakt má na tuto frontwoman velký vliv, provází její styl, hudbu, psaní textů, provází ji při nahrávání, koncertování nebo ji ovlivňuje v módě a chování. Alissa je ozbrojená neuvěřitelnými dovednostmi a zkušenostmi, kvůli kterým si jako umělec vypracovala určitou úctu. To vše je podloženo faktem, že milovníci hudby po celém světě chtějí slyšet její úžasný hlasový rozsah. Právě to je důvodem, proč se Alissa White-Gluz rozhodla udělat něco nového.

Svůj první počin pojmenovala jednoduše "ALISSA" a pro její zbrusu nový projekt byla podepsána celosvětová smlouva s Napalm Records.

Nejdřív ze všeho - White-Gluz vzpomíná na dny, kdy se musela zhostit role frontwoman v kapele Arch Enemy. "ALISSA" je však dílem více muzikantů, samozřejmě pod vedením White-Gluz. Celé je to o spolupráci a pomoci od jejích talentovaných přátel, malé skupinky lidí, která se drží určitých pravidel, předpisů a limitů. A co na to všechno říká sama
Alissa? Vyjádřila se k tomu hned po podepsání smluvy s Napalm Records:

"Jsem velice nadšená, konečně vám můžu říct, že jsem sestavila a vybudovala své první sólové album, projekt se výstižně a trefně jsmenuje "ALISSA", uslyšíte jak jsem dobrodružně zápasila s kreativitou. Klíčem je asi právě ta kreativita, ať už se jedná o texty nebo hudební stránku, nejsou zde žádná omezení, nesnažila jsem se to škatulkovat do určitého stylu nebo éry. Taky jsem chtěla vyjít vstříc svým fanouškům - v žádném případě jsem neignorovala vaše vzkazy, že mě zase chcete slyšet zpívat čistým vokálem. Díky manažerce Angele Gossow a Napalm Records mohl tento projekt vůbec vzniknout, mám velké štěstí, že jsem mezi svými přáteli a kolegy našla domov, protože mě neustále podporují a povzbuzují při rozšiřování mého hudebního spektra. Toto album bude takovým budoucím členem rodiny Arch Enemy, bude to platit pro současnost i pro minulost, jako ostatní umělci, tak i já jsem se během své kariéry dělila o tyhle pocity s vámi prostřednictvím pódia. Během několika let jsem měla možnost spolupracovat s mnoha uznávanými umělci, ale teď nastal čas, abych je já vtáhla do mého světa.

Děkuju všem mým úžasným fanouškům z celého světa - tahle hudba je pro vás!"
 
 

Reklama